Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022

1.W tym tygodniu będziemy obchodzić następujące wspomnienia liturgiczne
wtorek – NMP Wspomożycielki Wiernych
środa – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
czwartek – św. Filipa Nereusza

2.Od jutra rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o urodzaje tzw. Dni Krzyżowe , podczas których kościół w Polsce modli się o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

3.We wtorek o godz. 16.00 odbędzie się próba dzieci i ich rodziców które przystępują do I spowiedzi i Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.

4.W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5.W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I komunii Świętej. Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do Rocznicy I Komunii Świętej.

6.W piątek o godz. 16.00 spowiedź dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich bliskich. Również w tym dniu na godz. 18.45 zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych na sprzątanie kościoła.

7.W sobotę o godz. 10.00 spowiedź dzieci przystępujących do rocznicy I Komunii Świętej.

8.W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

9.Trwamy w miesiącu maju . Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy odprawiając nabożeństwa majowe. Są one sprawowane codziennie o godz. 17.30.

10.W uroczystość Zesłania Ducha Świętego odbędzie się wizytacja kanoniczna w naszej parafii, którą przeprowadzi ks. biskup Adam Bałabuch.

11.Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego
kościoła.

11.Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.