Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021

1.W tym tygodniu będziemy obchodzić następujące wspomnienia liturgiczne:
poniedziałek – Bł. Michała Kozala, bpa i męcz.
środa – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
czwartek – Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.

2.Trwamy w miesiącu czerwcu poświęconym Najświętszemu Sercu Pana Jezusa . Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Nabożeństwa sprawowane są codziennie po wieczornej Mszy Świętej o godz.18.00
natomiast w sobotę i niedzielę o godz.17.30.

3.W sobotę po Mszy świętej odbędzie się nabożeństwo wstawienniczo – błagalne ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

4.W poniedziałek odbędzie się wyjazd dzieci pierwszokomunijnych do Częstochowy. Zbiórka dzieci przed kościołem o godz. 5.45. Przewidywany powrót ok. godz. 21.00. Bardzo proszę aby dzieci zabrały ze sobą na wieszakach stroje komunijne.

5.Dziękuję bardzo za dzisiejsze ofiary złożone na tacę które są przeznaczone na cele remontowe naszego kościoła. W każdą drugą niedzielę miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na cele remontowe naszej świątyni.

6.Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego
kościoła, a także za ofiary wpłacane na konto naszej parafii.

7.Zachęcam do czytania prasy katolickiej: , Niedzieli i Gościa Niedzieli