Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018 r.
 
 
 
 
 
 

 1. Dziś w Kościele w Polsce obchodzimy Niedzielę Biblijną, która inauguruje X Tydzień Biblijny, jest to jednocześnie II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Przedmiotem lektury w tym roku będzie List do Rzymian św. Pawła Apostoła.

 

 1. Pielgrzymi, którzy udają się na pielgrzymkę do Wilna, Łotwy, Estonii i Petersburga proszeni są o podanie nr paszportów, zdjęcie do wizy i wpłacenie 800 zł.
   
 2. Przypominamy, że wyjazd na wycieczkę do Lwowa jest z czwartku na piątek jest o godz. 4.00.
   
 3. Stowarzyszenie św. Agnieszki informuje ze od 11 marca (środa) godz.15.15 wznawiamy dyżury radcy prawnego i psychologa. Szczegóły dyżurów będą wywieszone w kawiarence parafialnej.
   
 4. 19 kwietnia (czwartek) na zakończenie Mszy św. odbędzie się nabożeństwo błagalno-wstwiennicze ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

 

 1. Przyszła niedziela rozpoczyna Kwartalne Dni Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na nasze Seminarium Duchowne w Świdnicy.

 

 1. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
   
 2. Zachęcam do prenumeraty: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.