Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XV Niedziela zwykła – 15.07.2017 r.

 

1. W tym tygodniu będziemy przeżywać następujące wspomnienia liturgiczne i święta:
poniedziałek – wspomnienie – NMP z Góry Karmel
środa – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
piątek – wspomnienie – bł. Czesława, prezb.

2. W czwartek przypada w naszej Parafii Dzień Wieczystej Adoracji. Adorację rozpoczniemy o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Adoracja potrwa do wieczornej Mszy św. i zakończymy ją nabożeństwem ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

3. Przez cały okres wakacji, czyli do końca sierpnia wieczorna Msza św. w tygodniu i w niedzielę będzie sprawowana o godz. 19.00. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.

4. Już niedługo wyruszy na pielgrzymi szlak 14 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w dn. 31.07 – 9.08.2017 r. Zachęcam do udziału w radosnym, ale i pątniczym pielgrzymowaniu do stóp Jasnogórskiej Pani. Spotkanie informacyjne i zapisy odbędą się 21. lipca o godz. 18.30 w Domu Parafialnym Parafii Wniebowzięcia NMP w Bielawie.

5. W przyszłą niedzielę z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa na zakończenie każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

6. W każdą niedziele do końca września na górze Wielkiej Sowie w kaplicy o godz. 15.00, sprawowana jest Msza św.

7. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.

8. Witamy serdecznie wszystkich gości przebywających na wakacjach na terenie naszej Parafii, życzymy miłego pobytu i wielu wrażeń. Przypominam także o godnym stroju zwłaszcza w upalne dni.

9. Zachęcam do prenumeraty: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.